Όλα τα Προϊόντα
-
Ανοξείδωτο γύρω από το σωλήνα
-
Ενωμένος στενά ανοξείδωτο σωλήνας
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Πιάτο φύλλων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα χάλυβα γωνίας
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Φύλλο κραμάτων αργιλίου
-
Σπείρα ανοξείδωτου
-
γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας σωλήνων χαλκού
-
Πιάτο κραμάτων χαλκού
-
Ρόλος λουρίδων χαλκού
-
Φύλλο αλουμινίου κραμάτων αργιλίου
-
Λευκοσίδηρος
-
Άλλα μέταλλα κραμάτων
-
ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Rose
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel round pipe ] αγώνας 86 προϊόντα.
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ μήκος 420J2 συνήθειας σωλήνων ανοξείδωτου κυκλικό
| Τεχνική: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
|---|---|
| Η επιφάνεια τελειώνει: | 2B |
| Ανοχή: | ±1% |
316Ti ενωμένος στενά ανοξείδωτο σωλήνας για την κατασκευή γύρω από τη μορφή
| Βαθμός: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Κράμα ή όχι: | Μη συμμαχικός |
3 ίντσα 304 ανοξείδωτο άνευ ραφής ενωμένο στενά σωλήνας SS 304 στρογγυλός σωλήνας
| Εφαρμογή: | Χημική ουσία, σύστημα σωληνώσεων νερού, τρόφιμα, βιομηχανία, μεταφορά λυμάτων αερίου ελαίου |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, ΜΒ, ΤΟ EN, DIN |
| Τύπος: | Άνευ ραφής, ενωμένη στενά, υγειονομική στρογγυλή σωλήνωση ανοξείδωτου, Seamless& Ενωμένος στενά |
Χωρίς συγκόλληση κυλινδρικός σωλήνας 8K ανοξείδωτου γύρω από τη μορφή ±1% ανοχή
| Κράμα ή όχι: | Μη συμμαχικός |
|---|---|
| Τύπος γραμμών συγκόλλησης: | άνευ ραφής |
| Ανοχή: | ±1% |
316 ανοξείδωτο 304l 304 γύρω από τους προμηθευτές 309 σωλήνας 202 316 σωληνώσεων SS
| Όνομα: | 316 ανοξείδωτο 304l 304 γύρω από τους προμηθευτές 309 σωλήνας 202 316 σωληνώσεων SS |
|---|---|
| Τύπος: | σωλήνας 316 SS |
| Συσκευασία: | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
904l χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου στην Ευρώπη A312gr Astm A213 Tp304 316l SCH40s
| Όνομα: | 904l χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου στην Ευρώπη A312gr Astm A213 Tp304 316l SCH40s |
|---|---|
| Τύπος: | χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου στην Ευρώπη |
| Μέγεθος: | Εξωτερικό Dia: 21.3mm660mm, σύμφωνα με τις απαιτήσεις πελατών |
Σωλήνας μη συμμαχικό TP316L ανοξείδωτου ASME ενωμένος στενά γύρω από
| Ανοχή: | ±1% |
|---|---|
| Κράμα ή όχι: | Μη συμμαχικός |
| Τύπος γραμμών συγκόλλησης: | Άνευ ραφής-ERW |
7/16» 7/8» 9/16» ανοξείδωτο γύρω από το σωλήνα για τον κύκλο σωλήνων SS φυσικού αερίου A312
| Βαθμός: | 200/300/400/900series, 201.304.202.316,430 |
|---|---|
| Τελειώστε: | hairline, βούρτσα στίλβωση, 240#, καθρέφτης κ.λπ., 800# |
| Συσκευασία: | Συσκευασία προώθησης ή ως απαίτηση πελατών, ΠΟΥ ΣΥΣΚΕΥΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ την ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΠΕΡΊΠΤΩΣΗ SLEEVE+IRON, |
330 347 347h 410 ανοξείδωτο 409 430 446 γύρω από το SS 304 σωλήνων στρογγυλός σωλήνας
| Εφαρμογή: | Οικοδόμηση, διακόσμηση, βιομηχανία, κτήριο μηχανών, σωλήνας εξάτμισης |
|---|---|
| Βαθμός χάλυβα: | 300 σειρές, 400 σειρές, 200 σειρές, 304L, 316L κ.λπ. |
| Τύπος: | Ενωμένο στενά, άνευ ραφής, υγροποιημένο αέριο πετρελαίου, άνευ ραφής και ενωμένος στενά, καυτό - κυλ |
.020» .062» .080» ανοξείδωτο γύρω από το σωλήνα υγειονομικό ενωμένο στενά Sch 160 Sch 80
| Εξωτερική διάμετρος: | 101000mm ή ως απαιτήσεις του πελάτη |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1100mm ή ως απαιτήσεις του πελάτη |
| Μήκος: | 300012000mm ή ως απαιτήσεις |

