Όλα τα Προϊόντα
-
Ανοξείδωτο γύρω από το σωλήνα
-
Ενωμένος στενά ανοξείδωτο σωλήνας
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Πιάτο φύλλων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα χάλυβα γωνίας
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Φύλλο κραμάτων αργιλίου
-
Σπείρα ανοξείδωτου
-
γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας σωλήνων χαλκού
-
Πιάτο κραμάτων χαλκού
-
Ρόλος λουρίδων χαλκού
-
Φύλλο αλουμινίου κραμάτων αργιλίου
-
Λευκοσίδηρος
-
Άλλα μέταλλα κραμάτων
-
ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Rose
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel round pipe ] αγώνας 86 προϊόντα.
Sch 10 ενώνοντας στενά ανοξείδωτου εξάτμισης σωλήνες 316L SS σωλήνων άνευ ραφής
| όνομα: | Sch 10 ενώνοντας στενά ανοξείδωτου εξάτμισης προμηθευτές 316L σωλήνων SS σωλήνων άνευ ραφής |
|---|---|
| Τύπος: | χωρίς συγκόλληση και ενωμένος στενά σωλήνας |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Νο 1, Νο 4, Νο 8, HL, 2B, BA, καθρέφτης. |
Sch 10 ενώνοντας στενά ανοξείδωτου εξάτμισης προμηθευτές 316L σωλήνων SS σωλήνων άνευ ραφής
| Όνομα: | Sch 10 ενώνοντας στενά ανοξείδωτου εξάτμισης προμηθευτές 316L σωλήνων SS σωλήνων άνευ ραφής |
|---|---|
| Τύπος: | χωρίς συγκόλληση και ενωμένος στενά σωλήνας |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Νο 1, Νο 4, Νο 8, HL, 2B, BA, καθρέφτης. |
Βιομηχανικός κυλινδρικός στρογγυλός σωλήνας ανοξείδωτου χρήσης χωρίς συγκόλληση
| Μήκος: | συνήθεια |
|---|---|
| Τεχνική: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Επιφάνεια που τελειώνουν: | BA, 2B, NO.4, 4K, HL, 8K/NO.1 |
Χωρίς συγκόλληση κυλινδρικός σωλήνας ανοξείδωτου cold-rolled με την άκρη μύλων/τη σκισμένη άκρη
| Μήκος: | συνήθεια |
|---|---|
| Κράμα ή όχι: | Μη συμμαχικός |
| Βαθμός χάλυβα: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4, 420J1, 321, 410S, 410L |
Ανοξείδωτο που ενώνεται στενά μη συμμαχικό γύρω από το σωλήνα TP304 με την ανοχή ±1%
| Τύπος γραμμών συγκόλλησης: | Άνευ ραφής-ERW |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εφαρμογή: | Construcion/οικοδόμηση το /Industry |
316 316L γύρω από το ωοειδές ανοξείδωτο σωλήνων κασκόλ συγκόλλησης για την εξάτμιση μοτοσικλετών
| Βαθμός χάλυβα: | Σειρά 300, Σειρά 400, Σειρά 200, 304L, 316L κ.λπ. |
|---|---|
| Τύπος: | Ενωμένο στενά, άνευ ραφής, υγροποιημένο αέριο πετρελαίου, άνευ ραφής και ενωμένος στενά, καυτό - κυλ |
| Τύπος γραμμής συγκόλλησης: | ERW,Seamless,Spiral Welded,EFW,συγκόλληση/άνευ ραφής |
2mm 304 ανοξείδωτου χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS 316l τριχοειδών σωλήνων μικρός
| Πρότυπα:: | ΜΒ |
|---|---|
| Τύπος:: | Σωλήνας ανοξείδωτου |
| Εφαρμογή: | εσωτερικό/υπαίθριο σύστημα αερίου |
304 άνευ ραφής σχέδιο 40 Astm A269 Tp304l Tp316l σωλήνων ανοξείδωτου
| Matarial: | ΜΒ, JIS, DIN, ASTM |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος: | : 6.0260mm |
| Πάχος τοίχων:: | 1.010.0mm |
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας 304 304L 316 316L 310S 321 σωλήνων ανοξείδωτου βαθμού τροφίμων
| Βαθμός χάλυβα:: | 300 σειρές, 316L, 316, 321, 304, 304L |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Χημική ουσία, ηλεκτρική δύναμη, λέβητας |
| Υλικό (1): | ντούμπλεξ 409, 2205, S31803 κ.λπ. |
A312 διπλός ενωμένος στενά σωλήνας A213 A269 304L 316L 904L S31803 2205 2507 ανοξείδωτου
| όνομα: | Sch 10 ενώνοντας στενά ανοξείδωτου εξάτμισης προμηθευτές 316L σωλήνων SS σωλήνων άνευ ραφής |
|---|---|
| Τύπος: | χωρίς συγκόλληση και ενωμένος στενά σωλήνας |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Νο 1, Νο 4, Νο 8, HL, 2B, BA, καθρέφτης. |

