Όλα τα Προϊόντα
-
Ανοξείδωτο γύρω από το σωλήνα
-
Ενωμένος στενά ανοξείδωτο σωλήνας
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Πιάτο φύλλων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα χάλυβα γωνίας
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Φύλλο κραμάτων αργιλίου
-
Σπείρα ανοξείδωτου
-
γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας σωλήνων χαλκού
-
Πιάτο κραμάτων χαλκού
-
Ρόλος λουρίδων χαλκού
-
Φύλλο αλουμινίου κραμάτων αργιλίου
-
Λευκοσίδηρος
-
Άλλα μέταλλα κραμάτων
-
ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Rose
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel round tube ] αγώνας 85 προϊόντα.
Ανοξείδωτο SS 316L 304 γύρω από τους άνευ ραφής προμηθευτές σωληνώσεων ανοξείδωτου σωλήνων
| Εφαρμογή: | Χημική ουσία, σύστημα σωληνώσεων νερού, τρόφιμα, βιομηχανία, μεταφορά λυμάτων αερίου ελαίου |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, ΜΒ, ΤΟ EN, DIN |
| Τύπος: | Άνευ ραφής, ενωμένη στενά, υγειονομική στρογγυλή σωλήνωση ανοξείδωτου, Seamless& Ενωμένος στενά |
Ενωμένος στενά σωλήνας pH 15 - 5pH 17 - 4 pH 17 σωλήνων καθρεφτών ανοξείδωτο - 7pH 6mm 310S
| όνομα: | Sch 10 ενώνοντας στενά ανοξείδωτου εξάτμισης προμηθευτές 316L σωλήνων SS σωλήνων άνευ ραφής |
|---|---|
| Τύπος: | χωρίς συγκόλληση και ενωμένος στενά σωλήνας |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Νο 1, Νο 4, Νο 8, HL, 2B, BA, καθρέφτης. |
Ανοξείδωτο συνήθειας γύρω από το σωλήνα μη συμμαχικό 304N 2B 410
| Βαθμός χάλυβα: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4, 420J1, 321, 410S, 410L |
|---|---|
| Ανοχή: | ±1% |
| Μήκος: | συνήθεια |
Μη συμμαχικό ανοξείδωτο 2B γύρω από την άκρη μύλων σωλήνων 310S/τη σκισμένη άκρη
| Ανοχή: | ±1% |
|---|---|
| Τύπος γραμμών συγκόλλησης: | άνευ ραφής |
| Τεχνική: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
σωλήνας 201 304 316 Inox άνευ ραφής/ανοξείδωτο συγκόλλησης γύρω από το σωλήνα
| Βαθμός υλικού:: | 200/300/400/900 σειρά |
|---|---|
| Τύπος:: | χωρίς συγκόλληση και σωλήνας συγκόλλησης/σωλήνας |
| Επιφάνεια:: | 2B, 2$ος, NO.4, NO8, BA, HL |
Το ανοξείδωτο ASTM SS201 γύρω από το σωλήνα 500mm διάμετρος ένωσε στενά 2mm παχιά
| Εξωτερική διάμετρος: | 101000mm ή ως απαιτήσεις του πελάτη |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1100mm ή ως απαιτήσεις του πελάτη |
| Μήκος: | 300012000mm ή ως απαιτήσεις |
Ανοξείδωτο μήκους συνήθειας γύρω από το σωλήνα με την άκρη μύλων/τη σκισμένη άκρη
| Τεχνική: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
|---|---|
| Κράμα ή όχι: | Μη συμμαχικός |
| Εφαρμογή: | βιομηχανία |
Άνευ ραφής ανοξείδωτο γύρω από το σωλήνα 10mm 15mm 20mm 22mm 25mm 430 308 309 310s 317l
| Βαθμός χάλυβα: | 300 σειρές, 400 σειρές, 200 σειρές, 304L, 316L κ.λπ. |
|---|---|
| Τύπος: | Ενωμένο στενά, άνευ ραφής, υγροποιημένο αέριο πετρελαίου, άνευ ραφής και ενωμένος στενά, καυτό - κυλ |
| Τύπος γραμμών συγκόλλησης: | ERW, άνευ ραφής, σπειροειδής ενωμένη στενά, EFW, συγκόλληση/άνευ ραφής |
330 347 347h 410 ανοξείδωτο 409 430 446 γύρω από το SS 304 σωλήνων στρογγυλός σωλήνας
| Εφαρμογή: | Οικοδόμηση, διακόσμηση, βιομηχανία, κτήριο μηχανών, σωλήνας εξάτμισης |
|---|---|
| Βαθμός χάλυβα: | 300 σειρές, 400 σειρές, 200 σειρές, 304L, 316L κ.λπ. |
| Τύπος: | Ενωμένο στενά, άνευ ραφής, υγροποιημένο αέριο πετρελαίου, άνευ ραφής και ενωμένος στενά, καυτό - κυλ |
ανοξείδωτο 304l 310 202 310 904l γύρω από το σωλήνα 50mm 60mm 65mm 70mm 75mm
| Όνομα: | ανοξείδωτο 304l 310 202 310 904l γύρω από το σωλήνα 50mm 60mm 65mm 70mm 75mm |
|---|---|
| Τύπος: | Σωλήνας ανοξείδωτου 310 |
| Πάχος: | 0.05mm100mm |

