Όλα τα Προϊόντα
-
Ανοξείδωτο γύρω από το σωλήνα
-
Ενωμένος στενά ανοξείδωτο σωλήνας
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Πιάτο φύλλων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα χάλυβα γωνίας
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Φύλλο κραμάτων αργιλίου
-
Σπείρα ανοξείδωτου
-
γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας σωλήνων χαλκού
-
Πιάτο κραμάτων χαλκού
-
Ρόλος λουρίδων χαλκού
-
Φύλλο αλουμινίου κραμάτων αργιλίου
-
Λευκοσίδηρος
-
Άλλα μέταλλα κραμάτων
-
ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Rose
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel round tube ] αγώνας 85 προϊόντα.
ASTM A554 SUS 201 316 ανοξείδωτο γύρω από αντιδιαβρωτικό σωληνώσεων που γυαλίζεται 304 ενωμένος στενά
| Όνομα: | 316 ανοξείδωτο 304l 304 γύρω από τους προμηθευτές 309 σωλήνας 202 316 σωληνώσεων SS |
|---|---|
| Τύπος: | σωλήνας 316 SS |
| Συσκευασία: | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
Άνευ ραφής ανοξείδωτο γύρω από τη σωλήνωση με το μύλο/τη σκισμένη άκρη 301L S30815
| Εφαρμογή: | βιομηχανία |
|---|---|
| Η επιφάνεια τελειώνει: | 2B |
| Κράμα ή όχι: | Μη συμμαχικός |
316 ανοξείδωτο 304l 304 γύρω από τους προμηθευτές 309 σωλήνας 202 316 σωληνώσεων SS
| Όνομα: | 316 ανοξείδωτο 304l 304 γύρω από τους προμηθευτές 309 σωλήνας 202 316 σωληνώσεων SS |
|---|---|
| Τύπος: | σωλήνας 316 SS |
| Συσκευασία: | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
ανοξείδωτο 316ti 316l γύρω από την άνευ ραφής σωλήνωση SS προμηθευτών σωλήνων σωλήνων
| Εφαρμογή: | Χημική ουσία, σύστημα σωληνώσεων νερού, τρόφιμα, βιομηχανία, μεταφορά λυμάτων αερίου ελαίου |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, ΜΒ, ΤΟ EN, DIN |
| Τύπος: | Άνευ ραφής, ενωμένη στενά, υγειονομική στρογγυλή σωλήνωση ανοξείδωτου, Seamless& Ενωμένος στενά |
Σωλήνας μη συμμαχικό TP316L ανοξείδωτου ASME ενωμένος στενά γύρω από
| Ανοχή: | ±1% |
|---|---|
| Κράμα ή όχι: | Μη συμμαχικός |
| Τύπος γραμμών συγκόλλησης: | Άνευ ραφής-ERW |
Η κυλινδρική σωλήνωση ανοξείδωτου 305 με την άκρη μύλων/η σκισμένη άκρη 8K τελειώνει
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Τύπος γραμμών συγκόλλησης: | άνευ ραφής |
| Μήκος: | συνήθεια |
Το ανοξείδωτο 370 γύρω από την επιφάνεια σωλήνων 2B τελειώνει την άκρη σχισμών HL BA
| Επιφάνεια που τελειώνουν: | BA, 2B, NO.4, 4K, HL, 8K/NO.1 |
|---|---|
| Μορφή: | Κύκλος |
| Μήκος: | συνήθεια |
Τριχοειδές ανοξείδωτο γύρω από το σωλήνα 10mm εξωτερική διάμετρος 304 σωλήνας ανοξείδωτου
| Όνομα: | ανοξείδωτο 304l 310 202 310 904l γύρω από το σωλήνα 50mm 60mm 65mm 70mm 75mm |
|---|---|
| Τύπος: | σωλήνας ανοξείδωτου 310 |
| Πάχος: | 0,05mm-100mm |
Διακοσμητικός Hairline τετραγωνικός σωλήνας 316 SS 304 ανοξείδωτου κοίλο ορθογώνιο τμημάτων 201
| Όνομα: | 1 X 1 ενωμένοι στενά κατασκευαστές 5/16 σωλήνων 304L 1 X 3 2 X 4 ανοξείδωτο» 5/8» 7/8» OD |
|---|---|
| Τύπος: | 1 X 1 σωλήνας ανοξείδωτου |
| πρότυπα: | ASTM, JIS, DIN, AISI, KS, ΤΟ EN… |
ανοξείδωτο 102mm 108mm γύρω από το σωλήνα 316 γυαλισμένος άνευ ραφής σωλήνας σωλήνων
| Όνομα: | 2 ίντσα 316 γυαλισμένο SS σωληνώσεων 316ti Astm A213 Tp316l ανοξείδωτου σωλήνας γύρω από το σωλήνα |
|---|---|
| Τύπος: | 316 γυαλισμένη ανοξείδωτη σωλήνωση |
| Βαθμός: | (TP) 201,202,304,304L, 316L, 317L, 321,310s, 254mso, 904L (που ενώνονται στενά), 2205,625 κ.λπ. |

