Όλα τα Προϊόντα
-
Ανοξείδωτο γύρω από το σωλήνα
-
Ενωμένος στενά ανοξείδωτο σωλήνας
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Πιάτο φύλλων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα χάλυβα γωνίας
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Φύλλο κραμάτων αργιλίου
-
Σπείρα ανοξείδωτου
-
γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας σωλήνων χαλκού
-
Πιάτο κραμάτων χαλκού
-
Ρόλος λουρίδων χαλκού
-
Φύλλο αλουμινίου κραμάτων αργιλίου
-
Λευκοσίδηρος
-
Άλλα μέταλλα κραμάτων
-
ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Rose
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel round tube ] αγώνας 85 προϊόντα.
Astm A269 304 άνευ ραφής ανοξείδωτο γύρω από το σωλήνα 400mm 500mm 316 άνευ ραφής SS 410 σωληνώσεων SS
| Εφαρμογή: | Χημική ουσία, σύστημα σωληνώσεων νερού, τρόφιμα, βιομηχανία, μεταφορά λυμάτων αερίου ελαίου |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, ΜΒ, ΤΟ EN, DIN |
| Τύπος: | Άνευ ραφής, ενωμένη στενά, υγειονομική στρογγυλή σωλήνωση ανοξείδωτου, Seamless& Ενωμένος στενά |
150mm 304 ενωμένοι στενά ανοξείδωτο σωλήνες με το νήμα/τους αρσενικούς/θηλυκούς σωλήνες
| όνομα: | Sch 10 ενώνοντας στενά ανοξείδωτου εξάτμισης προμηθευτές 316L σωλήνων SS σωλήνων άνευ ραφής |
|---|---|
| Τύπος: | χωρίς συγκόλληση και ενωμένος στενά σωλήνας |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Νο 1, Νο 4, Νο 8, HL, 2B, BA, καθρέφτης. |
SS 316 σωλήνας ASTM A554 304 201 σωλήνων συγκόλλησης ανοξείδωτου
| όνομα: | Sch 10 ενώνοντας στενά ανοξείδωτου εξάτμισης προμηθευτές 316L σωλήνων SS σωλήνων άνευ ραφής |
|---|---|
| Τύπος: | χωρίς συγκόλληση και ενωμένος στενά σωλήνας |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Νο 1, Νο 4, Νο 8, HL, 2B, BA, καθρέφτης. |
Sch 10 ενώνοντας στενά ανοξείδωτου εξάτμισης σωλήνες 316L SS σωλήνων άνευ ραφής
| όνομα: | Sch 10 ενώνοντας στενά ανοξείδωτου εξάτμισης προμηθευτές 316L σωλήνων SS σωλήνων άνευ ραφής |
|---|---|
| Τύπος: | χωρίς συγκόλληση και ενωμένος στενά σωλήνας |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Νο 1, Νο 4, Νο 8, HL, 2B, BA, καθρέφτης. |
2mm 304 ανοξείδωτου χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS 316l τριχοειδών σωλήνων μικρός
| Πρότυπα:: | ΜΒ |
|---|---|
| Τύπος:: | Σωλήνας ανοξείδωτου |
| Εφαρμογή: | εσωτερικό/υπαίθριο σύστημα αερίου |
Sch 10 ενώνοντας στενά ανοξείδωτου εξάτμισης σωλήνες 316L SS σωλήνων άνευ ραφής
| όνομα: | Sch 10 ενώνοντας στενά ανοξείδωτου εξάτμισης προμηθευτές 316L σωλήνων SS σωλήνων άνευ ραφής |
|---|---|
| Τύπος: | χωρίς συγκόλληση και ενωμένος στενά σωλήνας |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Νο 1, Νο 4, Νο 8, HL, 2B, BA, καθρέφτης. |
Τετραγωνική σωλήνωση ERW TP316L 316Ti μετάλλων ανοξείδωτου AISI
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, ASME, DIN, JIS, ΤΟ EN |
|---|---|
| Βαθμός χάλυβα: | TP304L, TP304, TP316, TP316L, 316TI |
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
7/16» 7/8» 9/16» ανοξείδωτο γύρω από το σωλήνα για τον κύκλο σωλήνων SS φυσικού αερίου A312
| Βαθμός: | 200/300/400/900series, 201.304.202.316,430 |
|---|---|
| Τελειώστε: | hairline, βούρτσα στίλβωση, 240#, καθρέφτης κ.λπ., 800# |
| Συσκευασία: | Συσκευασία προώθησης ή ως απαίτηση πελατών, ΠΟΥ ΣΥΣΚΕΥΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ την ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΠΕΡΊΠΤΩΣΗ SLEEVE+IRON, |
Γαλβανισμένος ενωμένος στενά σωλήνωση σωλήνας ανοξείδωτου για τη βιομηχανία κτηρίου με την ανοχή ±1%
| Εφαρμογή: | Construcion/οικοδόμηση το /Industry |
|---|---|
| Κράμα ή όχι: | Μη συμμαχικός |
| Τύπος γραμμών συγκόλλησης: | Άνευ ραφής-ERW |
.020» .062» .080» ανοξείδωτο γύρω από το σωλήνα υγειονομικό ενωμένο στενά Sch 160 Sch 80
| Εξωτερική διάμετρος: | 101000mm ή ως απαιτήσεις του πελάτη |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1100mm ή ως απαιτήσεις του πελάτη |
| Μήκος: | 300012000mm ή ως απαιτήσεις |

